Hakkımızda

Hakkımızda

Medikal Sektörde edinmiş olduğumuz 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeyi temel alarak, mediassist Türkiye’nin seçkin kliniklerini dünya’nın her yerindeki hastalarla buluşturma hedefli bir ‘Sağlık Turizmi Acentası’ olarak kurulmuştur.

Çoğu zaman insan neye ihtiyaç duyduğunu veya ne istediğini bilir, ancak her şey aslında olduğundan daha zor göründüğünden ilk adımı atmak zor gelir. Bu durumda mediassist ilk adımdan son adıma kadar yanınızda.

Bunun için yapmanız gereken tek şey talep formumuzu mümkün olduğu kadar detaylı bir şekilde doldurarak tedavi ve seyahat taleplerinizi tarafımıza bildirmenizdir. Bize iletmiş olduğunuz veriler doğrultusunda mediassist’in deneyimli ekıibi size ayrıntılı bir tedavi programı iletecektir.

mediassist tedavi sürecinizin, varışınızdan dönüşünüze kadar tüm aşamalarını planlayacaktır, tüm transferleriniz (havaalanı-otel, otel-hastane-otel, otel-havaalanı) ücretsiz olarak organize edilecektir. Siz sadece bavulunuzu toplayın, gerisini bize bırakın.

Talep edilmesi halinde mediassist kişisel talepleriniz içinde yardımcı olacaktır, bunları Talep Formumuzda yer alan ‘Seyahat ve Konaklama Talepleriniz’ bölümünde bize bildirmeniz halinde, bu konuda da seyahatinizden önce bilgilendirileceksiniz.

Bizimle irtibata geçin ve profesyonel aynı zamanda dostça çalışma tarzımızı keşfedin.