Estetik ve Plastik Cerrahi


Estetik ve Plastik Cerrahi

Ürün / Hizmet Detaylı Açıklama (Ürünler / Branşlar vb.)


Estetik ve Plastik Cerrahi

Estetik ve Plastik Cerrahi tıbbi endikasyonlara ve fonksiyonel sebeplere dayanan bir uzmanlık alanıdır, ancak mükemmel güzelliğe erişmek için daha sık uygulanmaktadır.

Burunda deviasyonun yol açtığı solunum zorluğu ve büyük göğüslere bağlı bel ve sırt ağrılara Estetik ve Plastik Cerrahinin tıbbi endikasyonlarına örnek olarak gösterilebilir, ancak genellikle bu ameliyatlar dış görünüşe bağlı sebeplerden dolayı yapılmaktadır. 

Bir estetik ameliyat düşünülürken değerlendirilmesi gereken hususlar var, tüm cerrahi müdahalelerde olduğu gibi estetik ameliyatların da riskleri vardır. Ayrıca estetik ameliyatların maliyetleri de düşünülmesi gerek, çünkü tıbbi endikasyona dayanmayan estetik ameliyat ücretlerinin sigortalarca karşılanmamaktadır.

Türkiyedeki Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezleri en son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanlara ve uzman hekim kalitesine sahiptir. Birçok ülke bu hizmet standartlarına ulaşamamıştır, ulaşan bazı batı ülkeleri ise Türkiye ile kıyaslanamayacak kadar yüksek fiyatlarla hizmet vermektedir.  Bu  hususlardan dolayı Türkiye yurtdışından çok fazla sayıda kişiyi estetik cerrahi merkezlerine çekmektedir.

Daha detaylı bilgi için talep formumuzu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede ekibimiz size dönüş yapacaktır.

 



Adres

Istanbul

Telefon

05444277478

Cep Telefonu

05445277478