Dünyagöz Hastaneler Grubu


Dünyagöz Hastaneler Grubu

Ürün / Hizmet Detaylı Açıklama (Ürünler / Branşlar vb.)


DÜNYAGÖZ HASTANELER GRUBU

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara kesin çözüm getiriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt içi ve yurt dışında toplam 22 merkezinde ilkeli sağlık hizmeti veriyor.

Dünyagöz; sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 200 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 2000’e yakın personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede dünyanın sayılı birkaç merkezi arasında yerini almayı başardı.

Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Bursa, Sakarya, Tekirdağ, Gaziantep ve Konya olmak üzere 11 ayrı ilde hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, yatırımlarına aynı hızla devam edecek olup yurtiçi ve yurtdışında açacağı yeni hastaneleriyle geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefleyen grup, Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 107 ülkesinden yılda yaklaşık 40 bin hastaya da hizmet veriyor. 

Yurtiçi Merkezleri :

Dünyagöz Istanbul – Etiler
Dünyagöz Istanbul – Ataköy
Dünyagöz Istanbul – Altunizade
Dünyagöz Istanbul – Bağcılar
Dünyagöz Istanbul – Beylikdüzü
Dünyagöz Istanbul – Feneryolu
Dünyagöz Istanbul – Pendik
Dünyagöz Istanbul – Sultanbeyli
Dünyagöz Ankara
Dünyagöz Ankara – Sincan
Dünyagöz Antalya
Dünyagöz Bursa
Dünyagöz Adana
Dünyagöz Gaziantep
Dünyagöz Kocaeli – Izmit
Dünyagöz Konya
Dünyagöz Sakarya
Dünyagöz Samsun
Dünyagöz Tekirdağ – Çorlu

Dünyagöz Hastaneleri ve tedavi yöntem, akış ve Programlamaları hakkında daha detaylı Bilgi almak için Talep Formumuzu doldurmanız yeterlidir.

 Adres

Nispetiye Cad. Yanarsu Sok. No: 1 Etiler / Istanbul

Telefon

444 4 469

Cep Telefonu

444 4 469