DentGroup Diş Klinikleri


DentGroup Diş Klinikleri

Ürün / Hizmet Detaylı Açıklama (Ürünler / Branşlar vb.)


DentGroup Diş Klinikleri

DentGroup Diş Hekimi Efe Çelebi ve Ortodonti Uzmanı Dr.Cihan Çapan tarafından ‘Yeni Nesil Diş Hekimliği’ misyonuyla 2006 yılında Bağdat Caddesi’nde kuruldu.

2007 yılında, Diş Hekimi Bijen Muhit’in ekibe katılımı ile DentGroup Göztepe açıldı.

2012 yılında Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Uzmanı Neşve Çetin Kayabaşoğlu’nun katılımıyla 0-12 yaş arası minik hastalarımıza hizmet verecek DentGroup Kids kuruldu.

Şubat 2013’te DentGroup A.Ş. kuruldu.

Mayıs 2013’te Çene ve Yüz Protezi Uzmanı Dr. Tuğrul Saygı ile Estetik Diş Hekimi Kerem Adalet DentGroup’a katılarak DentGroup Ataşehir faaliyete başlamış oldu.

Nisan 2014’te ise, Protez Uzmanı Dr. Şirin Tuzcu’nun katılımıyla, DentGroup’un Avrupa Yakası’ndaki ilk şubesi olan, DentGroup Maslak hizmete girdi.

Haziran 2014’de Diş Hekimi Pelin Cuhruk Karaer ve Diş Hekimi Aydemir Karaer’in girişimiyle, DentGroup Acarkent, DentGroup’un 6. şubesi olarak hastalarına merhaba dedi.

Geçen yıllarda Pedodonti Uzmanı Zeynep Yalçınkaya Erdemci, Estetik Diş Hekimleri İmren Hocaoğlu, Ekim Emek Ertener, Seçil Duman Yalçın ve Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Akın Öztemel, DentGroup’a katıldı.

Haziran 2015 yılında DentGroup kendi dijital diş laboratuvarı DentLab’ı kurdu.

2016 yılı içerisinde, 3 kliniğimiz daha hizmete girdi.

Şubat ayında DentGroup’un 7. şubesi DentGroup Maltepe, Mayıs ayında DentGroup’un ilk şehir dışı kliniği olan 8. şubemiz Antalya ve 9. şubemiz DentGroup Çekmeköy hizmete girdi.

DentGroup Diş Klinikleri ve uygulanan tedavi yöntem, akış ve Programlamaları hakkında daha detaylı Bilgi almak için Talep Formumuzu doldurmanız yeterlidir.

 Adres

Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı Gardenya 5 Plaza No:5 K:5 Ataşehir / İSTANBUL

Telefon

444 88 21

Cep Telefonu

444 88 21